אודיסי - רכבים ביבוא אישי

ב.מ.וו סדרה 7 2017 – BMW 7 Series

ב.מ.וו סדרה 7 2017 – BMW 7 Series

ב.מ.וו סדרה 7 2017

כמקובל בחברת ב.מ.וו, הסדרה 7 תמיד תהיה פסגת הטכנולוגיה של עולם הרכב. כל דור ודור של ב.מ.וו סדרה 7 הוא קפיצה טכנולוגית מהדור שלפניו. ב.מ.וו סדרה 7 2017 היא כמובן לא יוצאת מהכלל. ברכב ניכרים הטכנולוגיות שפותחו והלקחים שהופקו בסדר ה i של חברת ב.מ.וו. מאמר שני בסדרה.

ב.מ.וו סדרה 7 2017 – עיצוב

ב.מ.וו סדרה 7 2017 משדרת עוצמה היא רכב חזק ומשמעותי. חברת ב.מ.וו שומרת באדיקות על קו הספורט-סדאן הקלאסי שלה. קו שהיא דבקה בו גם בדגמי סדרה 3 וסדרה 5. העיצוב והפורפיל מאוד נקיים. הקווים אלגנטיים. הגריל עבר שינוי יחסית לגרסאות הקודמות. הפשטות והאלגנטיות מעניקים לב.מ.וו בולטות בעולם בשוק הצפוף של רכבי היוקרה.

מילה נוספת על הגריל – שמו בעולם: Active Kidney Grille והוא משפר את זרימת האוויר ברכב. מהצד העיצובי הגריל נותן לרכב מראה יותר רציני. בכלל הסגנון העיצובי של סדרה 7 מאוד יוקרתי ומאופק.

הסלון של ב.מ.וו סדרה 7 2017 לעומת זאת, הוא ההפך המוחלט ממאופק. בב.מ.וו לקחו רעיונות עיצוביים שבאו לידי ביטוי בדגמים אחרים של החברה והשתמשו בהם בב.מ.וו סדרה 7 2017. רק שבסדרה 7 הכל בא לידי ביטוי בצורה הרבה יותר גדולה וטוטאלית. הב.מ.וו i8 הייתה ללא ספק מקור השראה לחלק מהמערכות והפיצ'רים בב.מ.וו סדרה 7 2017. הפנל הקדמי מקבל מראה מאוד אפקי. הפנל מציג את המערכות שלו כמו היו על מדף. יחד עם זאת הגימור האיכותי והחומרים האיכותיים שבאו לידי שימוש ברכב, נותנים לסלון מראה סולידי ויוקרתי. הטכנולוגיה שם, אבל היא לא מוגזמת. הבוררים וכפתורי השליטה בעלי גימור מתכתי.

דבר נוסף – לב.מ.וו סדרה 7 2017 יש בסיס גלגלים ארוך, מה שמוסיף מקום לרגליים.

ב.מ.וו סדרה 7 2017 – פיצ'רים

בב.מ.וו סדרה 7 ידועה כצעקה האחרונה מבחינה טכנולוגית. כל מה שיצרנית הרכב הגרמנית יודעת לבנות היום ומתכננת לעתיד בא לידי ביטוי בב.מ.וו סדרה 7. לזה כמובן מצטרפת הנוחות והאבזור שיש ברכב הזה.
אפשר בקלות לומר שזה אחד הסדאנים הכי מאובזרים היום. כך לדוגמה המפתח של ב.מ.וו סדרה 7 2017 מגיע עם מסך מגע 2.2 אינצ' כסנטדרט. על המסך תצוגה של נתונים ממחשב הדרך של הרכב – כמות הדלק ותווך הנסיעה המשוער, התראות על טיפולים נדרשים ומצב הנעילה של הרכב. המפתח אפקטיבי עד 300 מטר וניתן לטעינה בקונסולה המרכזית.

מתן שירות בכל אזור המרכז | כל הזכויות שמורות ל-OdysseyCars | רכבים ביבוא אישי | Русский сайт