אודיסי - רכבים ביבוא אישי

אאודי Q7 2017 פנאי שטח – Audi Q7

אאודי Q7 2017 פנאי שטח – Audi Q7

אאודי Q7 דגם 2017

אאודי לא מוותרת על קטגוריית רכבי הפנאי שטח המתקדמים. אאודי Q7 2017 החדש מציע חבילה מרשימה של ביצועים ופיצ'רים. הדגם הראשון של Q7 יצא בשנת 2007. מאז אאודי Q7 2017  שמר על סטנדרטים גבוהים של יוקרה וביצועים.

מראה חיצוני של אאודי Q7 2017

הדגם הנוכחי הצטמק מעט בממידים ובבסיס הגלגלים. השינוי עושה עם ה Q7 חסד – אאודי Q7 2017 נראה יותר טוב. יש שיפור באווירודינמיות, מה שמקטין כמובן, את צריכת הדלק. מעבר לכך, כמו בכל רכב חדש, גם העיצוב חדש. השתנה לדוגמה הגריל, הפנסים הקדמיים והאחוריים והגלגלים. את האחרונים אפשר לקבל בתווך של 19-21 אינצ', תלוי כמה נוכחות אתם מחפשים באאודי Q7 2017.

עיצוב פנים באאודי Q7 2017

האאודי Q7 2017 מעוצב היטב, עיצוב הפנים אלגנטי ויוקרתי. כמקובל ברכבים כאלה -פיצ'רים, גד'טים וטכנולוגיה יש הרבה ובמגוון רב. כתוספת אפציונאלית יש חבילת יוקרה. החבילות כוללת סלון עור ודשבורד בעיצוב מיוחד. כפתורי השליטה במערכות השונות באאודי Q7 2017 מסודרים בנוחות. ההגה ספורטיבי וקטום עם לחצני שליטה על גלגל ההגה. כל אלה הופכים את השליטה במערכות השונות ברכב לקלה והרכב נוח לנהיגה. מרחב הפנים ברכב נדיב והנהג והנוסעים יושבים בנוחות, עם הרבה מקום לכל נוסע. בסה"כ באאודי Q7 2017 נכנסים 7 נוסעים עם מרחב נדיב למטען.
הQ7 הוא הרכב הגדול ביותר במשפחת אאודי, אך יחד עם זאת הוא מצליח לא להרגיש מגושם.

פיצ'רים באאודי Q7 2017

האאודי Q7 מגיע בשלוש רמות גימור אפשריות: פרמיום, פרמיום פלוס ופרטיג'. הפיצ'רים הסטנדרטיים כוללים החלפת הילוכים מגלגל ההגה, מושב נהג חשמלי עם חימום. יש מסך תצוגה 7" לתצוגת מידע ושליטה על הרכב, מראה אחורית נגד סינוור. יש 10 רמקולים, חיבור USB. ברמת גימור פרמיום מוסיפה פנסי קסנון, וישרים אוטומטיים, מכווני כיוון ופנסים אחוריים LED. יש גם מראות צד מתקפלות עם חימום, גג פנורמי, חיישני חניה, מערכת התראה נגד תאונות חזית עם גילוי הולכי רגל ובלימה אוטומטית. כמו כן דלת הבגז' חשמלית.

רמת גימור – פרמיום פלוס מוסיפה מערכת ניווט, מערכת כניסה ללא מפתח והתנעה ללא מפתח. כמו כן יש מוט היגוי עם כיונון חשמלי, מראות צד נגד סינוור ותאורת פנים אמביינט.
רמת גימור – פרסטיג' כוללת מערכת גילוי רכבים בשטח המת ומערכת התראה cross traffic alert. המסך גדול יותר 8.3 אינצ', 19 רמקולים של BOSE. בנוסף לכל רמות הגימור ניתן להוסיף חבילות.

מתן שירות בכל אזור המרכז | כל הזכויות שמורות ל-OdysseyCars | רכבים ביבוא אישי | Русский сайт